Strona G³ówna - ptKRYWAN.pl
 

  Kliknij i zobacz jakie to proste!
  Bilet Autokarowy
  Ubezpieczenie
  Karta ISIC

  TELEFONY
 

0-18 33 73 999

0-18 33 74 999

BIURO KRYWAŃ

 
E-mail
 

e-mail: biuro@limatur.pl

e-mail: jerzygiza@op.pl  Najnowsze oferty, promocje, super ceny. Dodaj e-mail już dziś:

Imię

E-mail  40 lat doświadczenia w turystyce

Nagrody, wyróżnienia, prasa

Poezja

 
Odwiedzin strony:
11 444 246

Osób on-line: 15
Ilość ośrodków: 620

Ilość ofert: 9

Ilość terminów: 42

Strona Biura Podróży Krywań
jest warta 27 896,52 zł

Mapa Strony


  Kurs Euro
  Narodowy Bank PolskiHotel**** ROYAL MEDICAL CEZAR
TRUSKAWIEC, Ukraina

Opis ośrodka:
Hotel "Caesar" został otwarty w 2007 roku. Jest to część kompleksu sanatoryjnego ?Luxury Resort? ("Genewa"). W hotelu znajduje się doskonale wyszkolony personel, gwarantujący najwyższy poziom obsługi.

Zakwaterowanie:
Oferuje zakwaterowanie w nowoczesnym pięciopiętrowym budynku składającym się z 43 komfortowych pokoi, z czego 33 - dwuosobowe pokoje typu standard (Double / Twin), które mogą pomieścić do 2 osób, pokój jednoosobowy z możliwością zakwaterowania do 2 osób, 9 pokoi typu "suite" (Executive Suite), które mogą pomieścić do 4 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, klimatyzację, telefon, podgrzewaną podłogę w łazience, telewizję kablową, telewizor plazmowy, mini bar, sejf z osobistym kodem, suszarkę do włosów, przybory toaletowe.

Do dyspozycji Gości:
W hotelu znajduje się centrum zdrowia, którego głównym celem jest rozwijanie zaawansowanych technik medycznych, przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego, który umożliwia przeprowadzenie i zapewnienie różnorodnych procedur regeneracji organizmu. W ośrodku medycznym działa unikatowy autorski program utraty wagi, odmłodzenie i oczyszczanie organizmu, co pozwala na utratę wagi i normalizację metabolizmu. W kompleksie sanatoryjnym "Luxury Resort" ("Genewa") opracowano programy autorskie dotyczące przywracania funkcji układu mięśniowo-szkieletowego (skutki urazów kręgosłupa) oraz rehabilitacji pacjentów z udarem.Hotel**** ROYAL MEDICAL CEZAR
Wybrana oferta: Pobyt leczniczy

Termin: 29.11.2018 - 06.12.2018Cennik:

1877 PLN - Osoba dorosła w pokoju 1-os.
1204 PLN - Osoba dorosła w pokoju 2-os.
1408 PLN - Osoba dorosła w pokoju Executive Suit
Wartosc w EUR przeliczamy wg kursu sprzedazy NBP.
Cena zawiera:
- 7 noclegów w pokoju dwuosobowym
- śniadania, obiady i kolacje
- nieograniczone korzystanie ze strefy SPA,
- podstawowy pakiet medyczny,
- ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne Podróże

Cena nie zawiera:
- transportu,
- taksy klimatycznej płatnej na miejscu,
- parkingu 15 HRN/dobęBezpłatne zapytanie ofertowe
Zapytaj o ofertę już dzisiaj
[* pola obowiazkowe]
Wypelnienie formularza nie jest zwiazane z zadnymi kosztami. Nic nie ryzykujesz. Wyslij zapytanie ofertowe juz dzis i przekonaj sie jakie to proste!

Zapytanie ofertowe o termin: 29.11.2018 - 06.12.2018

Imie
Nazwisko*

Adres E-mail*
Telefon*

Rodzaj pokoju
Wyzywienie

Dodatkowe uwagi
Ilosc doroslych osob

Ilosc dzieci,
Wiek 1 dziecka
Wiek 2 dziecka
Wiek 3 dziecka
Wiek 4 dziecka
W zwiazku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883) oswiadczam, ze wyrazam zgode na przetwarzanie przez P.T. "KRYWAN" moich danych osobowych.Hotel**** ROYAL MEDICAL CEZAR
TRUSKAWIEC, Ukraina

Kraj:
Ukraina

Miejscowosc:
TRUSKAWIEC

Opis miejscowosci:
Światowej sławy uzdrowisko położone 100 km od Lwowa. Historia kurortu sięga XI wieku, kiedy to wokół źródeł leczniczych osiedlali się ludzie. Za oficjalną datę założenia uzdrowiska Truskawiec uważa się 1827 rok, kiedy to zaczęto wykorzystywać źródła wody do kąpieli mineralnych. Do przyjazdu zachęcają kryształowo czyste powietrze oraz ciepły, umiarkowany klimat o krótkiej łagodnej zimie i wiośnie, ciepłym lecie i długiej złotej jesieni oraz woda mineralna o wyjątkowym składzie zwana ?Naftusią?.
Picie tej wody sprzyja wyprowadzaniu drobnych kamieni z nerek, woreczka żółciowego, dróg moczowych i płciowych, normalizuje przemianę materii, chroni i odnawia komórki wątrobowe, posiada właściwości moczopędne, żółciopędne, usuwa procesy zapalne w nerkach, drogach moczowych, wątrobie, jelitach. Ponadto w Truskawcu można uleczyć choroby: dwunastnicy, żołądka, trzustki, układu krążenia, serca, prostaty, ginekologiczne, układu kostno-mięśniowego oraz dermatologiczne.
Inne truskawieckie wody mineralne stosowane w leczeniu to ?Maria?, ?Zofia?, ?Józia?.
Znajduje się w Truskawcu 14 naturalnych źródeł mineralnych oraz złoża ?wosku górskiego? zwanego ozokerytem. Są to wysokomolekularne parafiny i cerezyny z dodatkiem płynnych olejów. Jedyne w świecie złoże ozokerytu znajduje się w Borysławiu, 4 km od Truskawca. Sól truskawiecka ?Barbara? skutecznie konkuruje ze sławną solą z Karlowych Warów.
W wolnym czasie można udać się m.in. na zwiedzanie pięknego Lwowa, nad Majdan, czyli naturalne górskie jezioro z wodą mineralną, nad jezioro Syniewir, zaś zimą można poszusować w centrach narciarskich Slawskie i Jysowiec 

Nawigator OFERT
Aby wyświetlić ofertę proszę kliknać na jej nazwę. Oferta otworzy sie w oknie po lewej stronie.
Pobyt leczniczy
kliknij tu, aby wybrać opcję

pokaż opis obiektu
pokaż opis regionu

krótki opis do zdjęcia 1 - kliknij, aby powiekszyc

krótki opis do zdjęcia 2 - kliknij, aby powiekszyc

krótki opis do zdjęcia 3 - kliknij, aby powiekszyc


Licznik przeglądania hotelu = 3596

Opublikowane na serwisie www.ptkrywan.pl informacje lub ceny nie stanowia oferty w rozumieniu przepisow kodeksu cywilnego.
Copyright 1997- 2017 [20 lat razem] www.ptkrywan.pl || Biuro Podrozy Krywan
Stopka - ptKRYWAN.pl Polityka prywatnosci
Partnerzy:
stat4u